Titles you rated
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 1.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 1.0
AftersunRated ★ 4.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 4.0