Titles you rated
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 5.0
MAKE ME GirlRated ★ 1.0- GintamaRated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- 기안이쎄오Rated ★ 0.5