Titles you rated
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.5
Queer EyeRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 2.5
Behind Her EyesRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.5
- SetoUtsumiRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Great PretenderRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5