Movies
Ratings
82
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 3.0