Titles you rated
C'est Si BonRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0