Movies
Ratings
15
Train to BusanRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5- WishRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0