Movies
Ratings
302
Escape RoomRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 0.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 0.5
HappyendRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Mokdugi VideoRated ★ 1.0
HereditaryRated ★ 4.0
The Amityville HorrorRated ★ 0.5
Lovely ComplexRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0