Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5