Movies
Ratings
1266
BakudanRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Dimensions of DialogueRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 2.5
MercyRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 2.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0