Series
Ratings
220- K-ON!Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Handa-kunRated ★ 3.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.0
Pop Team EpicRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 2.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0- 키즈나이버Rated ★ 2.0