Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 2.0