Series
Ratings
18
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5