Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 2.5
The CommuterRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.0
MoneyRated ★ 1.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 1.0
SilmidoRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5