Series
Ratings
88
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 1.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0