Titles you rated
Never Back DownRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0