Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Betty BlueRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5