Movies
Ratings
80
The NetRated ★ 3.5
Do RevengeRated ★ 2.0
Emergency DeclarationRated ★ 0.5
No LimitRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Labor DayRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 1.0
CodaRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The WaveRated ★ 3.0
The ShiftRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.0