Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
Paddington 2Rated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Lost CityRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0