Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0