Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.5