Movies
Ratings
369
Silent FriendRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 5.0
I WishRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 5.0
The Third MurderRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Tokyo StoryRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Good MorningRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0