Titles you rated
Total EclipseRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 5.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Woman in GoldRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 1.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5