Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 0.5