Movies
Ratings
217
Mea CulpaRated ★ 3.0
On Body and SoulRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 2.0