Titles you rated
ThrashRated ★ 0.5- HumintRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
War MachineRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
SiratRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5