Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 4.5
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 4.5- One NightRated ★ 4.0
2021 DIMF Musical StarRated ★ 4.0
To. JennyRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.0
Kiss Sixth SenseRated ★ 4.0
ChocolateRated ★ 0.5