Titles you rated
AliensRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0- A Cog in the WheelRated ★ 2.5
- LingLingRated ★ 1.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 3.5
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Instant SwampRated ★ 3.5
One Sings The Other Doesn t L Une Chante L Autre PasRated ★ 3.5
45 YearsRated ★ 3.0
EternityRated ★ 2.0
Young Adult MattersRated ★ 0.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.5