Movies
Ratings
378
The King's WardenRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0