Movies
Ratings
234
Inside MenRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
SpawnRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0