Movies
Ratings
25
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5