Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5
MetropolisRated ★ 4.0
MetropolisRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Orion and the DarkRated ★ 3.0