Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0