Titles you rated
- Take OffRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5