Titles you rated
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Dog DaysRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
From Paris with LoveRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.0
ElfRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5