Movies
Ratings
222
HereditaryRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
HannaRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
Lemonade MouthRated ★ 4.0- HeartbreakersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0