Movies
Ratings
154
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0