Series
Ratings
30
One More Happy EndingRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0