Movies
Ratings
51
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0