Movies
Ratings
162
The ConjuringRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
Happiness for SaleRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
GoldenEyeRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 3.5