Titles you rated
MonsterRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 5.0