Movies
Ratings
50
The MaskRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0