Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.5- The Future DiaryRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0