Series
Ratings
73- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 2.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Boys's AbyssRated ★ 0.5
Blend SRated ★ 2.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 1.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5
Domestic GirlfriendRated ★ 1.5