Titles you rated
LolitaRated ★ 3.0
ImpostorRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
DogtoothRated ★ 4.0
CaligulaRated ★ 2.5
TwoRated ★ 1.5
PielesRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mother!Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0