Movies
Ratings
76
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 0.5
Door LockRated ★ 0.5
Wolf Girl and Black PrinceRated ★ 3.5- Peach GirlRated ★ 1.5
- I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 0.5
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 0.5
MinionsRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 0.5
EpitaphRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 1.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5