Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
HierarchyRated ★ 2.5
Youth of MayRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My Perfect StrangerRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Sisyphus : the mythRated ★ 3.0