Movies
Ratings
75
Paris, TexasRated ★ 3.5
TerrifierRated ★ 1.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.0
CobwebRated ★ 3.5
CloserRated ★ 2.5
ItRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
The Green InfernoRated ★ 1.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.0