Movies
Ratings
30
The Truman ShowRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
TenetRated ★ 1.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.5
StokerRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5