Titles you rated
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
MoebiusRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Fight or FlightRated ★ 1.5
BedevilledRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The RaidRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Birds Without NamesRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
CrankRated ★ 2.0
AntlersRated ★ 2.0
SlitherRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5