Movies
Ratings
74
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
HungerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0